2019m. Vasaris
Mes įsivaizduojame, kad erdvė yra tai, ką matome – pastatas, interjeras, baldai, spalvos. Bet pasigilinę, kaip žmonės senovėje ieškodavo vietos būstui ir matė erdvės kūrimą, pradėsime suprasti, kad erdvė – daugiau nei forma, spalvos, dekorai, paveikslai, veidrodžiai. Tai netgi truputėlį daugiau, nei galime pamatyti akimis, paliesti rankomis arba kitaip pajusti savo kūnu per penkis mūsų kūno pojūčius.
2017m.Lapkritis - Gruodis Nr.24
Ne žmogus turi dirbti erdvei nuolatos į ją investuodamas savo unikalią energiją, savo gyvenimo laiką bei pinigus. Tai erdvė turi būti komandos narys ir padėti žmogui siekti užsibrėžtų tikslų. Erdvė gali dirbti žmogui, būti neutrali arba net veikti prieš jį. Gera žinia - žmogus turi galimybę pasirinkti kokiame santykyje jis nori būti su erdve.
2014m. Kovas
Tik vakariečiai viską suveda į konkrečias taisykles, kurios anksčiau ar vėliau tampa nelanksčiomis dogmomis. Feng Šui principai taikomi lanksčiai ir kūrybingai. Svarbiausia– giliai išstudijuoti principus, o paskui, kaip muzikoje ar tapyboje, tiesiog dėlioti garsų sąskambius ar spalvų derinius.